´╗┐ Komunitn─Ť pl├ínujeme na Brand├Żsku

Komunitn─Ť pl├ínujeme na Brand├Żsku

Brand├ŻsCpKP st┼Öedn├ş ─îechy od ┼Ö├şjna 2017 zapojeno do projektu ÔÇ×Komunitn─Ť pl├ínujeme na Brand├Żsku", jeho┼ż realiz├ítorem (p┼Ö├şjemcem dotace) je MAS - St┼Öedn├ş Polab├ş, z.s. CpKP v r├ímci projektu vystupuje jako partner s finan─Źn├şm p┼Ö├şsp─Ťvkem. M─Ťsto Brand├Żs nad Labem - Star├í Boleslav je do projektu zapojeno jako partner bez finan─Źn├şho p┼Ö├şsp─Ťvku. Projekt je financov├ín z EU prost┼Öednictv├şm Opera─Źn├şho programu Zam─Ťstnanost.

Projekt bude realizov├ín po dobu dvou let a to od ┼Ö├şjna 2017 do z├í┼Ö├ş 2019. C├şlem projektu je realizace procesu pl├ínov├ín├ş dostupnosti soci├íln├şch slu┼żeb na ├║zem├ş m─Ťsta Brand├Żs nad Labem - Star├í Boleslav a jeho roz┼í├ş┼Öen├ş do ─Ź├ísti sp├ídov├Żch obc├ş, a to formou aktualizace komunitn├şho pl├ínu rozvoje soci├íln├şch slu┼żeb.

 

CpKP v projektu spolupracuje na realizaci kl├ş─Źov├Żch aktivit a zaji┼í┼ąuje p┼Öedev┼í├şm metodick├ę a analytick├ę z├ízem├ş v r├ímci cel├ęho procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş.

C├şle bude dosa┼żeno prost┼Öednictv├şm realizace aktivit:

  • Zpracov├ín├ş analytick├Żch podklad┼»
  • Podpora spolupr├íce v ├║zem├ş
  • Zpracov├ín├ş dokumentu Komunitn├ş pl├ín soci├íln├şch slu┼żeb a ak─Źn├şch pl├ín┼»
  • Zpracov├ín├ş informa─Źn├şch materi├íl┼» pro c├şlov├ę skupiny projektu

V r├ímci projektu bude vytvo┼Öen aktualizovan├Ż Komunitn├ş pl├ín soci├íln├şch slu┼żeb v─Źetn─Ť vyhodnocen├ş platn├ęho Komunitn├şho pl├ínu m─Ťsta Brand├Żs nad Labem - Star├í Boleslav a Ak─Źn├ş pl├íny na roky 2018, 2019 a 2020. D├íle vznikne Katalog poskytovatel┼» soci├íln├şch slu┼żeb, 4 druhy let├ík┼» informuj├şc├ş o mo┼żn├ę pomoci ve 4 ┼żivotn├şch situac├şch a 4 videa informuj├şc├ş osoby ohro┼żen├ę o soci├íln├şch slu┼żb├ích v ├║zem├ş.

Kontaktn├ş osoba: Martina Macurov├í

Projekt ─Ź. CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006597

Logo OPZ barevn├ę

CpKP st┼Öedn├ş ─îechy podpo┼Öili