Aktualizace Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb na území ORP Veselí nad Moravou byla zahájena

Centrum pro komunitní práci východní Morava pod vedením ředitelky Bc. Gabriely Fellingerové zahájilo 1. června 2013 realizaci dvouletého projektu „Aktualizace Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb na území ORP Veselí nad Moravou".

Do projektu budou zapojeni všichni účastnící cílových skupin, tj. uživatelé, zadavatelé a poskytovatelé sociálních služeb na daném území, i orgány veřejné správy a široká veřejnost. Dále se na jeho realizaci bude podílet město Veselí nad Moravou, které je oficiálním partnerem projektu.

Hlavním cílem projektu je aktualizovat zastaralý Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb formou vyhodnocování stávajícího komunitního plánu, zpracování analýz a vzděláváním účastníků zapojených do projektu.

Jedním z výstupů projektu bude nový Katalog poskytovatelů sociálních služeb na území ORP Veselí nad Moravou. Dále bude v rámci projektu vytvořen interaktivní informačně-komunikační systém, který bude sloužit jako jednotné místo pro sdílení informací a vzájemnou komunikaci mezi zainteresovanými stranami i širokou veřejností. Tento systém bude umístěn na internetových stránkách města tak, aby byl přístupný všem, kteří projeví o problematiku sociálních služeb zájem.

Projekt, reg. č. CZ.1.04/3.1.03/97.00030, je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Kontakt:
paní Vladimíra Hašová – koordinátorka projektu
Tel: 607 045 349
E-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

logo

CpKP východní Morava podpořili

Další aktivity CpKP východní Morava