Komunitní plánování sociálních služeb

img 3449Podpora procesů komunitního plánování sociálních služeb jako přístupu zapojujícího veřejnost do plánování specifické oblasti veřejných služeb, je v současnosti důležitou součástí činnosti CpKP. Jsme metodiky v procesech přípravy i implementace komunitních plánů sociálních služeb. V rámci tohoto programu zajištujeme metodické vedení těchto procesů a zpracováváme podpůrné analytické dokumenty a pořádáme vzdělávací program.

USKUTEČNILO SE 1. VEŘEJNÉ SETKÁNÍ V RÁMCI PROJEKTU „KOMUNITNÍ PLÁNOVÁNÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V DSO MIKROREGION HUSTOPEČSKO“

Číst dál...

Dne 25. října 2017 se v prostorách zasedací místnosti Městského úřadu Hustopeče v rámci projektu „Komunitní plánování sociálních služeb v DSO Mikroregion Hustopečsko" uskutečnilo 1. Veřejné setkání. Program setkání byl věnován představení realizace právě zahájeného projektu KPSS v DSO Mikroregion Hustopečsko a příkladům dobré praxez procesu komunitního plánování sociálních služeb ve městě Bystřice pod Hostýnem.

Číst dál...

Komunitní plánování sociálních služeb na území ORP Bystřice pod Hostýnem

Dne 1. září 2017 byla zahájena realizace projektu: „Aktualizace procesu komunitního plánování sociálních služeb v ORP Bystřice pod Hostýnem". Realizátorem projektu je Centrum pro komunitní práci východní Morava za podpory města Bystřice pod Hostýnem, které je v projektu partnerem. Projekt je realizován za finanční podpory Evropské unie, a to prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Číst dál...

1. Veřejné setkání ve městě Hustopeče

Číst dál...

 

 

POZVÁNKA

na 1. Veřejné setkání
v rámci projektu „Komunitní plánování sociálních služeb
v DSO Mikroregion Hustopečsko"

Číst dál...

Komunitní plánování sociálních služeb na území ORP Vyškov

 Dne 1. srpna 2017 byla zahájena realizace projektu „Aktualizace procesu komunitního plánování sociálních služeb v ORP Vyškov“.  Realizátorem projektu je Centrum pro komunitní práci střední Morava za podpory Města Vyškov, které je v projektu partnerem.  Projekt je realizován za finanční podpory Evropské unie, a to prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Číst dál...

Podkategorie

CpKP východní Morava podpořili

Další aktivity CpKP východní Morava