´╗┐ V Byst┼Öici pod Host├Żnem se konal semin├í┼Ö na t├ęma komunitn├ş pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb

V Byst┼Öici pod Host├Żnem se konal semin├í┼Ö na t├ęma komunitn├ş pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb

Logo OPZ barevn├ę

Dne 16. ├║nora 2018 se konal vzd─Ťl├ívac├ş semin├í┼Ö Principy a c├şle komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb. Akce se konala v r├ímci projektu ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP Byst┼Öice pod Host├Żnem, jeho┼ż realizace byla zah├íjena1.9. 2017, a kter├Ż realizuje Centrum pro komunitn├ş pr├íci v├Żchodn├ş Morava ve spolupr├íci s M─Ťstem Byst┼Öice pod Host├Żnem.

Semin├í┼Öe se z├║─Źastnily osoby z ┼Öad zadavatel┼», poskytovatel┼» a u┼żivatel┼» soci├íln├şch slu┼żeb. Ka┼żd├Ż z ├║─Źastn├şk┼» po skon─Źen├ş akce obdr┼żel osv─Ťd─Źen├ş. Semin├í┼Ö vedla ┼Öeditelka CpKP v├Żchodn├ş Morava, Mgr. Gabriela Fellingerov├í ve spolupr├íci s pan├ş Marcelou Porvazn├şkovou v pozici lektora.

Projekt, v r├ímci kter├ęho se semin├í┼Ö uskute─Źnil, je financov├ín z prost┼Öedk┼» Evropsk├ęho soci├íln├şho fondu prost┼Öednictv├şm Opera─Źn├şho programu Zam─Ťstnanost a st├ítn├şho rozpo─Źtu ─îR.

Projekt: ÔÇ×Aktualizace procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş soci├íln├şch slu┼żeb v ORP Byst┼Öice pod Host├Żnem",
reg. ─Ź├şslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006556.


Tento projekt je financov├ín z prost┼Öedk┼» ESF prost┼Öednictv├şm Opera─Źn├şho programu Zam─Ťstnanost a st├ítn├şho rozpo─Źtu ─îR.

CpKP v├Żchodn├ş Morava podpo┼Öili

Dal┼í├ş aktivity CpKP v├Żchodn├ş Morava