´╗┐ Projekt ÔÇ×Aktualizace St┼Öedn─Ťdob├ęho pl├ínu rozvoje soci├íln├şch slu┼żeb m─Ťsta Uhersk├Ż BrodÔÇť zah├íjen

Projekt ÔÇ×Aktualizace St┼Öedn─Ťdob├ęho pl├ínu rozvoje soci├íln├şch slu┼żeb m─Ťsta Uhersk├Ż BrodÔÇť zah├íjen

Centrum pro komunitn├ş pr├íci v├Żchodn├ş Morava (d├íle jen CpKP VM) pod veden├şm ┼Öeditelky Bc. Gabriely Fellingerov├ę zah├íjilo v dubnu roku 2013 realizaci dvoulet├ęho projektu ÔÇ×Aktualizace St┼Öedn─Ťdob├ęho pl├ínu rozvoje soci├íln├şch slu┼żeb m─Ťsta Uhersk├Ż BrodÔÇť. V r├ímci realizace projektu dojde k aktualizaci St┼Öedn─Ťdob├ęho pl├ínu rozvoje soci├íln├şch slu┼żeb ve m─Ťst─Ť Uhersk├Ż Brod. Bude pos├şlena udr┼żitelnost procesu komunitn├şho pl├ínov├ín├ş na z├íklad─Ť zvy┼íov├ín├ş dovednost├ş a odborn├Żch znalost├ş ─Źlen┼» realiza─Źn├şho t├Żmu projektu a dal┼í├şch ├║─Źastn├şk┼» projektu prost┼Öednictv├şm vzd─Ťl├ívac├şch semin├í┼Ö┼» zam─Ť┼Öen├Żch na oblast komunitn├şho pl├ínov├ín├ş.

Cel├Ż projekt je postaven na spolupr├íci v┼íech ├║─Źastn├şk┼» c├şlov├Żch skupin, tj. u┼żivatel┼», zadavatel┼» a poskytovatel┼» soci├íln├şch slu┼żeb m─Ťsta Uhersk├Ż Brod. Do projektu budou zapojeny org├íny ve┼Öejn├ę spr├ívy i ┼íirok├í ve┼Öejnost.

Proces aktualizace SPRSS bude prob├şhat prost┼Öednictv├şm vyhodnocen├ş st├ívaj├şc├şho komunitn├şho pl├ínu, vypracov├ín├ş anal├Żz mapuj├şc├ş sou─Źasnou soci├íln├ş situaci, vzd─Ťl├ív├ín├ş ├║─Źastn├şk┼» projektu, facilitace jedn├ín├ş ├║─Źastn├şk┼» projektu za ├║─Źelem tvorby podklad┼» a strategick├Żch dokument┼», zrealizov├ín├ş a facilitace ve┼Öejn├Żch setk├ín├ş za ├║─Źelem sezn├ímen├ş ┼íirok├ę ve┼Öejnosti s procesem aktualizace a p┼Öedlo┼żen├ş n├ívrhu pl├ínu k p┼Öipom├şnkov├ín├ş, p┼Öedlo┼żen├ş n├ívrhu pl├ínu Zastupitelstvu m─Ťsta k projedn├ín├ş a ke schv├ílen├ş, vytvo┼Öen├ş katalogu poskytovatel┼» soci├íln├şch slu┼żeb m─Ťsta a vytvo┼Öen├ş interaktivn├şho syst├ęmu jako informativn─Ť - komunika─Źn├şho n├ístroje pro c├şlov├ę skupiny i ┼íirokou ve┼Öejnost obsahuj├şc├ş datab├ízi poskytovatel┼».

Bli┼ż┼í├ş informace k projektu v├ím r├ída zodpov├ş pan├ş Bc. Tamara H├Żblov├í, koordin├ítorka projektu.

CpKP v├Żchodn├ş Morava

Bc. Tamara H├Żblov├í - koordin├ítorka projektu

tel: +420 731 691 668

e-mail: Tato e-mailov├í adresa je chr├ín─Ťna p┼Öed spamboty. Pro jej├ş zobrazen├ş mus├şte m├şt povolen Javascript.

b_534_58_16777215_00_images_publicita2.jpg

 

Projekt: ÔÇ×Aktualizace St┼Öedn─Ťdob├ęho pl├ínu rozvoje soci├íln├şch slu┼żeb m─Ťsta Uhersk├Ż BrodÔÇť,

reg. ─Ź. CZ.1.04/3.1.03/97.00035

Tento projekt je financov├ín z prost┼Öedk┼» ESF prost┼Öednictv├şm Opera─Źn├şho programu

Lidsk├ę zdroje a zam─Ťstnanost a st├ítn├şho rozpo─Źtu ─îR.

 

CpKP v├Żchodn├ş Morava podpo┼Öili

Dal┼í├ş aktivity CpKP v├Żchodn├ş Morava