CYFSE - Kreativní mládež pro udržitelné životní prostředí

20191113 095758

 

Tento projekt je zaměřen na vytváření nových participativních výukových metod, nové studijní materiály a mezinárodní sdílení znalostí v oblasti „Environmentálně udržitelného rozvoje“. 

 

O projektu:

Projekt „Kreativní mládež pro udržitelné životní prostředí“ je zaměřen na posílení postavení organizací, které potřebují dané nástroje a metodiku, a jsou připraveny přinést inovace s cílem vyškolit a posílit kompetence mládeže ze středních a vysokých škol a dalších občanských organizací, s nimiž obvykle pracují.

Dva hlavní cíle tohoto projektu jsou:

  1. Posílit kompetence partnerských organizací vytvořením inovativní metodologie, mezinárodní výměny znalostí, mezinárodních vzdělávacích kurzů a vytvoření nových integrovaných praktických výukových materiálů z oblasti „Environmentálně udržitelného rozvoje“. Organizace svým zapojením v projektu získají nové zkušenosti, znalosti a materiály, které budou moci přímo přenést na větší počet mladých lidí.
  2. Zvýšit kompetence, znalosti a dovednosti mládeže, aby byly aktivnější a efektivnější v oblasti environmentálně udržitelného rozvoje ve svých komunitách. Mládež s novými praktickými dovednostmi a znalostmi bude hybnou silou nových úspěšných trendů, které jsou v souladu s nejvyššími evropskými ekologickými standardy. Kromě toho mohou místním způsobem obohatit svou místní komunitu svou prací a stát se v nich důležitými podílníky.

Doba realizace projektu:

Srpen 2019 - únor 2021 (18 měsíců)

Kontakty:

Ivo Škrabal - Tel: 777 793 714, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Eva Škrabalová - Tel: 777 606 368, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

CpKP Severní Morava podpořili