Pozvánka na MEZINÁRODNÍ konferenci v rámci projektu "Mosty z chudoby"

Vážení,

jménem ředitelky Centra pro komunitní práci východní Morava, paní Mgr. Gabriely Fellingerové, si Vás dovolujeme pozvat na Závěrečnou mezinárodní konferenci pořádanou v rámci projektu „Mosty z chudoby – strategie pro profesionály a komunity". Konference se uskuteční ve dnech 9. – 10. října 2014 v Otrokovicích.

Na konferenci bude zhodnocen průběh realizace projektu, dále budou představeny možnosti pro využití strategie Mosty z chudoby v praxi, dozvíte se, jak probíhala realizace programu POKROK a podpůrného systému Kruhy na území ČR. Na závěr konference obdržíte metodiku „Mosty z chudoby ve středoevropském prostředí", publikace popisuje podrobně celý průběh realizace projektu a způsob implementace myšlenky Mosty z chudoby do praxe.

Přihlásit se můžete on-line kliknutím na tento odkaz:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dG95Vk1uZy1YeHJqS3hJR290X1BucXc6MA

Věříme, že oceníte jedinečnost této akce a zúčastníte se setkání s odborníky na problematiku chudoby, a získané poznatky využijete v praxi a v rámci své činnosti.

Bližší informace o samotném projektu a strategii Mosty z chudoby naleznete na webových stránkách projektu www.mostyzchudoby.eu.

Pozvánka ke stažení ZDE.

b_250_0_16777215_00_images_logo_mosty.png

 

CpKP východní Morava podpořili

Další aktivity CpKP východní Morava