Od 1. dubna 2012 se znovu setkáváme s občany a zástupci města a komunitně plánujeme v Mnichově Hradišti. Obsahem projektu je inovovat proces komunitního plánování soc. služeb, zpracovat monitoring, vyhodnotit a aktualizovat platný plán na období 2006 – 2008 a rozšířit jej na celé spádové území.
Výstupem bude platný Komunitní plán města Mnichovo Hradiště a spádových obcí na období 2013 – 2017 a tištěný katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb dostupný zdarma pro občany v regionu. 

Komunitní plán města Mnichovo Hradiště a spádových obcí

Číst dál...Ve městě Mnichovo Hradiště od dubna 2012 realizujeme projekt „Komunitní plán města Mnichovo Hradiště a spádových obcí". Partnerem projektu je město Mnichovo Hradiště, které je aktivně zapojeno do všech aktivit prostřednictvím členů koordinační skupiny, pracovních skupin, ve kterých má své zástupce – členy zastupitelstva, rady a zaměstnance města a v neposlední řadě kolegyněmi ze sociálního odboru pod vedením vedoucí odboru, Jitky Altmanové.

Číst dál...

Zakončení projektu Komunitní plán města Mnichovo Hradiště a spádových obcí

Číst dál...Centrum pro komunitní práci střední Čechy (CpKP střední Čechy) na závěrečném setkání pracovních skupin dne 28. listopadu 2013 zakončilo realizaci projektu – Komunitní plán města Mnichovo Hradiště a spádových obcí. Město Mnichovo Hradiště - partner projektu byl aktivně zapojen do všech aktivit prostřednictvím členů koordinační skupiny a pracovních skupin, ve kterých měl své zástupce (členy zastupitelstva, rady a zaměstnance města).

Číst dál...

workshop na téma Dostupné finanční zdroje s lektorem J. Kroupou

Číst dál...22. 11. 2013 proběhl v rámci projektu v Mnichově Hradišti poslední workshop na téma Dostupné finanční zdroje s lektorem J. Kroupou.

 


 

Číst dál...

CpKP střední Čechy podpořili